W piątek 8 grudnia w Hali Kultury odbyło się pasjonujące spotkanie z nauką i pożyteczną wiedzą przygotowane specjalnie dla naszych zawodników, ich rodziców oraz trenerów.

W ramach współpracy z Akademią Łomżyńską mieliśmy okazję wysłuchać wykładu pani dr Marty Rożniaty ta temat zasad prawidłowego odżywiania.

Spotkanie, pomimo że podzielone były na dwie tury tak aby można było pomieścić wszystkich chętnych cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Sala widowiskowa Hali Kultury wypełniła się na każdym ze spotkań do ostatniego miejsca. A na wcześniejszym wykładzie trzeba było nawet dostawiać krzesełka.

Z całą pewnością warto było poświęcić piątkowe popołudnie aby uzyskać podstawową wiedze na temat odpowiednich praktyk żywienia. Spotkanie było prowadzone przez panią doktor w niezwykle ciekawy i intrygujący sposób dlatego nikt nie nudził się nawet przez minutę wsłuchując się w każde słowo naszego gościa z Akademii Łomżyńskiej.

Frekwencja na spotkaniu pokazała jak spragnieni jesteśmy bardzo praktycznej, przydatnej i niezmiernie wartościowej treści i wiedzy, która pomoże Nam nie tylko stać się lepszym sportowcem, ale co najistotniejsze, móc świadomie wybierać produkty, które będą korzystnie wpływać na stan Naszego zdrowia.

Z całą pewnością nie było to nasze ostatnie spotkanie organizowane w ramach współpracy z łomżyńską uczelnią.